07.04.2021
Consilier service

Cu 110  angajați în 4 locatii, suntem unul dintre partenerii auto de top din Romania. Motivul succesului nostru: produse exceptionale, orientare spre client si inalta capacitate de munca.

Pentru consolidarea echipei noastre in Piatra-Neamț, suntem in cautarea urgenta a unui

Consilier Programări Service (Piatra-Neamț)

Candidatul ideal

Dacă ești în căutarea unei oportunități profesionale în care să te implici, să te faci remarcat, te așteptăm în echipa Cybernet Autocenter din Piatra-Neamț!

În prezent avem disponibil un post de consilier programări service.

Pentru acest rol căutăm, în primul rând, persoane agreabile și comunicative, cu abilități organizatorice și cunoştinţe tehnice în domeniul auto.

Experiența anterioară în vânzări directe constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Menține permanent legătura cu clienții și îi informează în legătură cu lucrările de service scadente;

Promovează activ campaniile de service curente;

Realizează oferte de reparații pentru lucrările solicitate de către clienți;

Programează direct sau telefonic clienții în vederea efectuării lucrărilor de reparație, astfel încât să se realizeze încărcarea optimă a service-ului;

Oferă consultanță tehnică clienților.

Mai multe detalii, la jobs@autocenter.ro

CYBERNET AUTOCENTER VW BACAU
600353 Bacau
Calea Moldovei 239
Telefon +40 234 518 604