15.04.2021
Mecanic auto / Electrician

Cu 110  angajați în 4 locatii, suntem unul dintre partenerii auto de top din România. Motivul succesului nostru: produse excepționale, orientare spre client și înalta capacitate de muncă.

Pentru consolidarea echipei noastre în Bacău, suntem în căutarea unui

Mecanic auto (Bacău)

Candidatul ideal

  • să aibă experiență relevantă în activitatea de service/mecanic auto minim 5 ani, preferabil în service multimarcă;
  • să fie o persoană onestă, serioasă, conștiincioasă și responsabilă, axată pe cooperare și colaborare;
  • să se integreze în echipa din care face parte;
  • să aibă cunoștințe minime de operare PC;
  • studiile de specialitate, cunoașterea utilizării testerului de diagnoză, limba engleză și permisul de categoria B constituie un avantaj.

Descrierea jobului

  • efectuarea de lucrări rapide și corespunzătoare de ordin tehnic care să cuprindă: constatări, diagnoză și reparații;
  • asigurarea unei calități cât mai ridicate a lucrărilor efectuate;
  • asigurarea optimizării fluxului de lucru;

Pentru mai multe detalii, vă rugăm să ne contactați la sediul din Calea Moldovei nr. 239, Bacău, la email jobs@autocenter.ro  sau la telefon +40 799 514 169